ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ

Посилання для завантаження додатків для навчання.

Для Android Play Market

Classroom

Zoom

Google Meet

Нові знання

Для Apple (iPhone) AppStore

Zoom

Classroom

Google Meet

Нові знання

Шановні батьки та любі діти.


У 2023/2024 навчальному році навчання буде відбуватися в дистанційному форматі.

1. Під час дистанційного навчання Вам необхідно завантажити на свої комп’ютери, ноутбуки чи смартфони програми: Viber, Telegram, Google Classroom, Google Meet, Zoom, електронний щоденник «Нові знання».

2. Бути присутнім на всіх онлайн-уроках згідно з розкладом уроків. Навчання буде організовано в І зміну. Для цього необхідно перейти за посиланням, яке буде надіслано вчителем у Google Classroom або Viber/Telegram за 5 хвилин до початку уроку і натиснути кнопку ВВІЙТИ. Далі вчитель вас приєднає до уроку.

3. Завдання для опрацювання з’являтимуться на платформі GoogleClassroom щодня згідно з вашим розкладом уроків.

4. Перейшовши до програми GoogleClassroom ви обираєте відповідне завдання і виконуйте його. Для кожного предмету створена окрема сторінка із завданнями. Відкриваючи її, ви знайдете матеріал, який потрібно опрацювати з кожного предмета (параграфи, статті підручника; сторінки друкованого зошита; посилання на відеоуроки, сайти, Інтернет-тестування тощо). Також для зворотнього зв’язку з вчителем є функція «КОМЕНТАР».

5. Обов'язково дотримуйтесь режиму навчання. Не забувайте про перерви. Виконуйте руханки (1-4 класи), фізичні вправи (5-11 класи) – це надзвичайно корисно!

6. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ на те що є окремий дедлайн (останній термін) надіслання домашнього завдання.

7. При виконанні онлайн-тестів важливо дотримуватися таких вимог:

1) зверніть увагу, до якого часу ви можете виконувати тест: учитель ставить таймер на виконання завдання (після завершення ви не зможете відкрити тест);

2) перейдіть за посиланням, наданим учителем, за потреби введіть код;

3) зазначте своє прізвище та ім’я повністю, без скорочень (інакше вчитель не зарахує вам результат);

4) проходьте тести тільки один раз, усі ваші спроби відображаються на особистій сторінці вчителя, зараховується бал за перше виконання тесту;

5) ви побачите свою оцінку та правильні відповіді одразу по завершенні тестування.

8. На дистанційному навчанні учителю важливо отримати фото або скріншот виконаної вами роботи в той день, коли вам надано завдання. Учитель проаналізує правильність виконання, за потреби, надасть рекомендації.

9. Ви можете надати виконані роботи пізніше через поважні причини (наприклад, хвороба), але про це потрібно повідомити класного керівника або вчителя-предметника.

10. Кожне виконане вами завдання буде оцінюватися і фіксуватися в електронному журналі або на платформі GoogleClassroom (вчителі будуть виставляти, скільки балів ви отримали за завдання).

Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям , максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі.

1. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками.

2. Також просимо не нехтувати режимом дня. Уроки будуть розпочинатися о 08.30.

3. Звертаємо увагу, що в учнів повинна бути увімкнена камера та працювати мікрофон.

4. НЕ забувайте про зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

/Files/images/зображення_viber_2023-09-07_12-33-24-615.jpg

/Files/images/зображення_viber_2023-09-07_12-33-23-457.jpg

/Files/images/зображення_viber_2023-09-07_12-33-25-666.jpg

/Files/images/зображення_viber_2023-09-07_12-33-26-748.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.