Електронні версії підручників

https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/

Згідно із наказом МОЗ від 01.08.2022 р. №1371, запроваджені зміни до санітарного регламенту МОЗ

Кількість навчальних занять на день Тривалість навчальних онлайн-занять
1-2 класи 3-4 класи 5-6 класи 7-9 класи 10-11 класи
2 30 хв. 45 хв. 45 хв. 45 хв.
3 20 хв. 30 хв. 35 хв. 40 хв. 45 хв.
4 ­- 20 хв. 25 хв. 30 хв. 35 хв.
5 25 хв. 30 хв.
6 25 хв.

/Files/images/2021_2022/Без названия.png

https://lms.e-school.net.ua/

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти», за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich.

Шановні батьки та діти!

За посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.nz.NZClient

Ви можете завантажити додаток "Нові знання". Там ви зможете без проблем переглядати розклад та прикріплювати виконані домашні завдання.

Інструкція з використання:

1. Встановити додаток за посиланням.

2. Ввести дані, отримані від класного керівника та натиснути "Вхід"

3. Перед вами з'явиться розклад уроків, де біля кожного буде зазначено тему уроку та домашнє завдання. Якщо поруч з уроком, з правого боку, стоїть жовта рисочка зі стрілочкою - на цей урок задано дистанційне навчання.

3.1 Натисніть на цю стрілочку й ви побачите завдання, яке було задано для виконання.

3.2 Виконайте завдання та зробіть фото на телефон.

3.3 Натисніть на слово "Відповісти" - відкриється поле для вводу тексту, де ви можете надати коментарі для вчителя, а також можливість прикріпити файли. у лівому кутку ви побачите зображення (фотоапарат та картинка), натисніть на нього.

3.3.1 Натисніть на галерею, щоб завантажити файли, або на камеру - зробити фото.

3.4 Якщо у вас є файли у вигляді презентації, документу, відео, то натисніть на "Файли до відповіді" та завантажте необхідні файли з телефону.

4. Натисніть "Відправити"

Вдалого користування!

Шановні батьки! Пам’ятайте, що ви є учасниками освітнього процесу і несете відповідальність за якісне засвоєння дитиною навчального матеріалу!

Пам’ятка

для батьків щодо організації дистанційного навчання дитини

Батьки повинні допомогти дітям вдома організувати самостійну роботу щодо вивчення програмового матеріалу. Виконайте разом зі своїми дітьми наступні кроки:

1.Намагайтеся, щоб діти працювали відповідно до розкладу навчальних занять, виконували всі завдання вчасно, не допускайте відставання. Якщо треба виконати завдання і надіслати відповідь вчителю, проконтролюйте дитину.

2.Перевірка робіт учнів відбувається в термін, вказаний учителем. Якщо робота надана невчасно, її перевірка здійснюється тільки за згодою вчителя. Вчитель має право за певними видами робіт здійснювати тільки вибіркову перевірку надісланих учнями виконаних завдань.

3.Організуйте робоче місце для своєї дитини. Хаос і безлад на робочому місці і біля нього можуть сильно відволікати.

4.Якщо учень буде відсутній на уроці з поважної причини, то батьки мають повідомити про це класного керівника.

5.Якщо хтось з дорослих працює дистанційно, чи у вас в сім’ї тільки один ґаджет на кількох школярів – в цьому випадку потрібні чіткі домовленості, щоб уникнути конфліктів.

6.Якщо дитині щось незрозуміло, допоможіть їй.

7.Якщо у вас чи вашої дитини виникають запитання, зверніться до батьківської спільноти вашого класу, щоб отримати відповідь. Не забувайте вказати, кому адресовано запитання чи прохання.

Зателефонуйте класному керівникові.Він обов’язково допоможе вам!

У разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідні служби.

Дякуємо за співпрацю!

Кiлькiсть переглядiв: 386

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.